Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Místem našeho dnešního rozhovoru jsou prostory firmy Vyrábíme reklamu a mým spolubesednicí je velmi sympatická paní Olga Lapková. I když nepodnikáte a reklamu nepotřebujete, i tak vám má co nabídnout. Ale napřed pár slov o Proseku.

 

Bydlíte na Proseku?

Ano, bydlím na Proseku již 15 let. Přestěhovala jsem se sem ze Žižkova a ze začátku to pro mne byla neznámá lokalita. S výstavbou metra se Prosek hodně změnil a teď jsem tu velice spokojená. Školy, lékaři, kroužky pro děti, obchody, práce – nikam nemusíme, tady je všechno, nemluvě o vynikající dostupnosti do centra.

 

Podle názvu Vaší firmy čtenáři již vědí, že se zabýváte výrobou reklamy. O který druh reklamy se jedná?

Naší specializací je kvalitní polep aut, reklamní polepy, 3D nápisy, PVC desky, bannery. Zhotovujeme také potisky a výšivky textilu, letáky, vizitky apod. Samozřejmostí jsou grafické návrhy, včetně vytvoření loga.

Máme co nabídnout i nepodnikatelům, a to jsou polepy aut speciální ochrannou fólií, která je v současné době velmi žádaná, nebo polepy oken interiérovými fóliemi kvalitních značek Suntek nebo 3M: bezpečnostní, protisluneční, pískovací apod.

Jak jste ke svému povolání přišla?

Původně jsem dělala v oboru telekomunikací, ale manžel se již v reklamě pohyboval. Úplnou náhodou v roce 2002 jsem se i já dostala do reklamního průmyslu, a po nějaké době jsme se rozhodli, že chceme založit vlastní firmu. Bez velkých finančních prostředků jsme tehdy začali v bývalé kočárkárně. S naší malou dcerou v kočárku se kolikrát stalo, že jsem vozila fólie na držadle. Po nocích zadávala skladové položky do účetního programu nebo fakturovala. Vše se v dobré obrátilo až po x letech, kdy se můžeme konečně trochu nadechnout. A to vše také díky výborným lidem, které člověk kolem sebe má. Bez nich by naše firma nebyla nikdy tam, kde je nyní.

Baví Vás to, co děláte?

Práce mě nesmírně obohacuje. Je úžasné vidět, jak vám pod rukama vzniká grafický návrh, jak umíme vdechnout logu firmy život a nakonec vše zrealizovat. Reklama je nesmírně různorodá a má určitě velkou budoucnost.

 

Co Vás odlišuje od konkurence? Proč by se měli lidé obrátit na Vaši firmu?

Především používáme kvalitní a pro zákazníky finančně zajímavé materiály. Máme výjimečné zázemí – najednou můžeme polepit až tři auta, máme pro klienty vyhrazené parkovací stání. Snažíme se neustále zdokonalovat, absolvovat školení a čerpat informace o novinkách na trhu. K našim zákazníkům se chováme jako k partnerům. Jsme časově flexibilní a snažíme se všem vyjít vždy vstříc.

A to nejdůležitější, máme skvělý tým: panuje tu rodinná atmosféra, svou práci máme opravdu rádi, a to se pak projevuje na výsledcích pro firmu a hlavně pro zákazníky. Chceme, aby viděli, že jim stálo za to do reklamy investovat.

 

Děkuji paní Olze Lapkové za příjemný rozhovor. Pokud vás nabídka této firmy zaujala, podívejte na stránky vyrabime-reklamu.cz a golemreklama.cz, najdete tam další doplňující informace a právě probíhající akce. 

 

 

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

 

Hana Gemrichová