Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Na rozhraní Střížkova a Proseku, v ul. Verneřická 9, stojí opravený čtyřpodlažní dům a v něm se nachází útulný a zrekonstruovaný byt.

Verneřická 403/9, Praha 9

Je tak akorát pro starší generaci, která uvítá, že nemusí do schodů, když nepojede výtah, pro mladou rodinu, která konečně bude bydlet v malém, ale ve svém, pro investora, který tento byt vždy bez problémů pronajme.

Jedná se o byt 3+1 o velikosti 54 m2 s lodžií 7 m2 v přízemí. Současnou dispozici bytu si můžete ponechat a využívat nejmenší pokoj (7 m2) jako pracovnu, šatnu, dětský pokojíček, případně pokoj pro hosty, nebo bez větších komplikací dispozici změníte na krásný 2+1 s prostorným obývacím pokojem.

I když je byt v přízemí, sluníčko je tu jako doma, od rána do večera, schová se jen v pravé poledne, aby majitele bytu neotravovalo. A při pohledu z okna máte pocit, že jste v rodinném domečku. Pod okny zde nejezdí auta a okolní cestičky jsou málo frekventované, takže si tu užijete opravdový klid.

Nákupy, pošta, banka, školka, knihovna, krásný park jsou na dosah.

Autobusová zastávka i stanice metra C Prosek v pěší vzdálenosti.

Chcete vědět, kolik stojí váš byt na Proseku? Tržní odhad ceny pro vás připravím zdarma a nezávazně. Stačí zavolat: 774 849 270. Těším se na vás.