Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Byt 1+kk s lodžií, 33 m²  

Veltruská 528/3, Praha 9-Prosek

„Co kdybychom pořídili pro Kubíčka byt?“ zeptal se z ničeho nic tatínek své manželky, když se zrovna ukládali spát. „Vím, že je mu teprve šest, ale ten byt bychom mezitím mohli někomu slušnému pronajímat. Až Kubíček vyroste a půjde na vysokou, bude se mít kam odstěhovat. Navíc byt můžeme pořídit na hypotéku. Vím, co mi řekneš, že nemáme dost peněz, ale mohli bychom dát do zástavy svůj byt, nebo by nám s tím určitě pomohli tvoji rodiče. A tím pádem bychom mohli mít ten nový byt prakticky zadarmo. Většinu úroků s úvěrem by místo nás splatil nájemník.“

„Brala bych spíše nájemkyni,“ se zíváním odpověděla manželka, „holky jsou přece jen spořádanější a o byt se možná budou lépe starat.“

„Takže souhlasíš?“ radostně reagoval tatínek. „Dnes jsem totiž viděl na lodžii ve Veltruské plachtu Na prodej. Myslím si, že to bude akorát 1+kk nebo 1+1. Něco takové velikosti jsem přesně měl na mysli. Můžu tam zítra zavolat?“

„Uhu,“ z polospánku mu odpověděla manželka.   

„Dobrou noc, lásko,“ řekl spokojeně tatínek a políbil manželku na tvář. Za několik minut už oba tvrdě spali a zdálo se jim o oslavě osmnáctin Kubíčka, jak mu hrdě předávají klíče od bytu a on se tváří šťastně, že má takové rodiče.

Možná, že se vaše dítě jmenuje jinak, ale souhlasíte, nápad s koupí bytu je dobrý. A pro ty z vás, kteří se nad tím zamysleli, trochu více informací o nabídce. Jedná se o byt 1+kk s lodžií v ulici Veltruská na Proseku. 33 m2 včetně lodžie, 2. patro ze sedmi, dům s výtahem, po rekonstrukci, do oprav bytu je zapotřebí něco investovat, rozpočet pak bude záležet jen na vašich možnostech a fantazii. Několik návrhů, jak z tohoto bytu udělat pecku, mám. 

  Fotogalerie

  Půdorys

   

  O lokalitě

   

  Prosek je místo, kde se minulost pojí se současností: kostel z 11. století, vily, řadové domky, panelové domy, novostavby.

  Prosek je místo, kde je tolik vzrostlých stromů, že se vám zdá, že bydlíte v parku. A kdyby vám to nestačilo, máme i ten park, dokonce s fontánou a jezírky, kde místní s oblibou běhají, jezdí na bruslích, koloběžkách, cvičí, posedávají na lavičkách, procházejí se, povalují se na trávníku.

  Prosek je místo, kde je skvělá doprava: metro, autobusy. Odsud se bez problému a rychle dostanete do centra města nebo kamkoli budete chtít.

  Prosek je místo, kde mají rádi pejsky, je zde pro ně vybudované speciální hřiště a všude jsou pytlíky, takže na chodnících je poměrně čisto.

  Prosek je místo, kde myslí na děti a jejich rodiče, máme tu jesle, školky, školy, gymnázia, spoustu různých kroužků, základní uměleckou školu, dopravní hřiště.

  Prosek je místo, kde na každém rohu jsou nějaká venkovní sportoviště, můžete si tu zahrát fotbal, basketbal, stolní tenis, zacvičit na strojích…

  Prosek je místo, kde nechybí ani poliklinika, i když většina dobrých lékařů už nové pacienty nepřijímá.

  Prosek je místo, kde auto vlastní pomalu každá rodina, a proto je tu občas problém s parkováním, ale místní jsou vynalézaví, a tak si vymysleli vlastní systém parkování – proseckou strkačku.

  Prosek je místo, kde nezapomínají na důchodce, mají pro ně zájmové kroužky a navíc Akademii umění a kultury pro seniory.

  Prosek je místo, kde v parku pravidelně pořádají kulturní akce: koncerty, promítání filmů.

  Prosek je místo, kde každý rok probíhá Svatováclavská pouť s atrakcemi pro děti, koncerty a vystoupeními pro dospělé, s ochutnávkou burčáku a dalších ne úplně zdravých specialit.

  Prosek je místo, kde můžete pozorovat nádherné východy a západy slunce a majitelé bytů v horních patrech se můžou kochat i výhledem na Prahu, protože Prosek je na kopci, a díky tomu tu nehrozí žádné záplavy.

  Prosek je místo, kde přímo mezi paneláky skáčou zajíci a veverky vesele šplhají po stromech a lodžiích.

  Prosek je místo, kde se v parku každý rok objevuje kachna s malými kachňátky a je to roztomilá podívaná pro velké a malé.

  Prosek je místo, kde na nákup nemusíte nikam daleko, všechny obchody jsou na dosah.

  Prosek je místo, kde se hezky a pohodlně bydlí, a jen stěží byste našli lepší sídliště.

  Prosek je místo, kde bydlím a které mám ráda, a proto byty prodávám právě zde.

  Mapa

   

  Cena

   

  Rezervováno.

   

  Máte zájem o prodej podobného bytu?

  Tržní odhad ceny pro vás připravím zdarma.

  Nová pole