Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Pokračuji v rozhovorech s podnikateli na Proseku. S mým dnešním hostem Danielem Kvasnovským jsme se sešli v kavárně.

 

Bydlíte na Proseku?

Ano, bydlím tady téměř od narození, bude to už 30 let.

 

Co se Vám na Proseku líbí?

Mám tady přátele, rodinu, tedy rodiče a prarodiče, rodinu mé partnerky a je tu všechno, co k životu potřebuji.

 

Jaké služby klientům poskytujete?

Nabízím přepravu osob, zvlášť se zaměřuji na pravidelnou přepravu dětí do škol, školek nebo třeba za zájmovými kroužky.

 

Jak to všechno začalo?

Přepravu osob jako takovou se zabývám skoro desátým rokem, ale na přepravu dětí jsem se zaměřil až na začátku tohoto roku. Když se nám narodily děti, pochopil jsem, že pokud rodina má jen jedno auto, a manžel jím zrovna odjede do zaměstnání, pak je maminka s dítětem odkázána na MHD, jenže ne vždy se taková přeprava hodí. Zjistil jsem, že rodin, které by tuto službu uvítaly, je více, a tak to všechno začalo.

 

Co Vás odlišuje od konkurence? Proč by si měli lidé vybrat zrovna Vás?

Nejsme klasická taxislužba. Všichni řidiči (teď spolupracuji se třemi) jsou prověřeni a proškoleni, tak aby se rodiče, kteří chtějí poslat svoje dítě samotné, nestrachovali je takto poslat. Všechna auta jsou vybavena moderními dětskými sedačkami a jsou čistá a udržovaná. Zajišťujeme, aby nebylo dítě bez dozoru. Pokud se jedná o dlouhodobější vztah, dítě může převážet stejný řidič. Takže rodiče se na nás můžou obrátit s důvěrou. Chceme jim šetřit čas, aby nemuseli dělat svým dětem „taxikáře“.

 

Kolik Vaše služby stojí?

Aktuálně máme tři programy. První, Jednorázová cesta (například na letiště, nebo za lékařem), stojí 390 Kč do 10 km, nad 10 km 25 Kč za každý kilometr. Druhá, Pronájem řidiče, stojí 350 Kč za 1 hodinu. U třetího programu, Pravidelné jízdy, se cena stanovuje individuálně, takzvaně na míru, záleží na tom, kam se jede, na jak dlouho apod. Další informace ohledně služeb i cen si zájemci najdou na mém připravovaném webu www.babycab.cz.

 

Jak Vás zájemci můžou kontaktovat?

Můžou mi zavolat na 737 928 050 nebo napsat e-mail: daniel.k@babycab.cz.

 

Tak ještě foto a máme hotovo :).

 

Jsem vděčná všem podnikatelům, kteří na můj facebookový příspěvek zareagovali. První dva rozhovory jsem moc užila. V dalším týdnu mám domluveno ještě několik schůzek. A ráda bych v tom pokračovala. Pokud na Proseku bydlíte a poctivě podnikáte a chcete se více zviditelnit, ozvěte se mi, ráda udělám rozhovor i s vámi.

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

 

Hana Gemrichová