Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Dnes jsem pozvána do studia Shireen, které se nachází v ulici Prosecká 54/77. S paní Helenou Kholovou se budeme bavit o masážích. Ale začneme jako vždy otázkou:

 

Bydlíte na Proseku?

Ano, bydlím na Proseku tři roky, ale tuto lokalitu znám již delší dobu. Před nedávnem jsem sem přestěhovala i svou činnost.

 

Co se Vám na Proseku nejvíce líbí?

Především spousta zeleně a také to, že tady je dostupné úplně všechno, na co si člověk pomyslí.

 

Už jsem se čtenářům zmínila, že se zabýváte masážemi, o které konkrétně se jedná?

Především se jedná o lymfatickou masáž. Lymfatický systém funguje v našem těle jako čistička odpadních vod. Lymfatické cévy a uzliny stahují nadbytečné tekutiny v těle, čistí je a následně vyčištěné vrací zpátky do krve. Dokážou zachytávat cizí částice a mikroorganismy, nádorové buňky. Jestliže lymfa neproudí, potom selhávají její čisticí a transportní funkce.

V takové chvíli se v organismu hromadí škodliviny, jejichž důsledkem je snížení funkce imunitního systému (odtud pramení časté a opakující se infekce), dále vzniky otoků hlavně u dolních končetin, celulitida zejména v oblasti stehen a hýždí a celková únava. Pokud si dopřejete lymfatickou masáž, problémy se zmírní nebo dokonce úplně odstraní.

Také nabízím míčkování pro děti a dospělé, baňkování, medovou, klasickou masáž apod.

 

Jak jste ke svému povolání přišla?

Jsem vystudovaná ekonomka. Určitou dobu jsem dělala ekonomickou ředitelku, a když jsem měla čísel dost, rozhodla jsem se věnovat čínské medicíně. Cítila jsem, že mám v sobě tolik energie, že ji můžu a chci lidem rozdávat. Během dalšího půlroku jsem studovala všechno, co se v tomto oboru dalo, absolvovala jsem spoustu zkoušek… Už je to 15 let, co se tomu věnuji, a pořád mě to naplňuje.

 

Nabízíte jak ruční, tak strojovou lymfodrenáž. Co je podle Vás lepší?

Začínám vždy ruční lymfodrenáží, abych odblokovala centrální body. Až lymfu rozproudím po celém těle, dělám strojovou lymfodrenáž, ale i tak zapojuji ruce, když je potřeba.

 

Co Vás odlišuje od konkurence a proč by si měli lidé vybrat Vás?

I když se nacházíme v prostorech polikliniky, je to jiné než v běžném zdravotnickém zařízení. Dělám všechno proto, aby se tady člověk cítil příjemně, pouštím relaxační hudbu apod. A samozřejmě se snažím, aby mé služby byly cenově dostupné. Hodinu lymfodrenáže nabízím klientům za 400 Kč a dá se platit i kartou.

Lymfa je pro mě stěžejní, ale pokud zjistím, že člověk má nějaké další zdravotní problémy (provádím diagnostiku podle očí a jazyka), můžu mu pomoct reflexoterapií, baňkováním atd.

Mimo jiné pracuji s kosmeceutikou Tian De, což jsou produkty pro tělo s léčivými a zkrášlujícími účinky.

 

Kde Vás zájemci najdou a jak Vás můžou kontaktovat?

Více informace o studiu, včetně aktuálně probíhajících akcích, zájemci najdou na naší facebookové stránce. Objednat se na masáž je možné po telefonu 773 761 847 nebo e-mailu top.masaze@gmail.com. Srdečně všechny uvítáme na adrese Prosecká 54/77, Praha – Prosek.

 

Děkuji paní Kholové za velmi příjemný rozhovor a vy se můžete těšit na další rozhovory s podnikateli na Proseku.

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

 

Hana Gemrichová