Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Mám pro vás třetí díl rozhovorů s podnikateli na Proseku. Tentokrát jsem pozvána do studia FRESH LOOK v Prosecké ulici a mluvím s paní Michaelou Hrdličkovou.

Bydlíte na Proseku?

Na Proseku nebydlím, ale podnikám v oboru 22 let, z toho 15 let na Proseku, posledních 10 let ve vlastním studiu. Většina našich klientů na Proseku buď bydlí, nebo pracuje, ale mnozí za námi i dojíždí.

Co se Vám na Proseku líbí?

Líbí se mi, že se Prosek neustále rozvíjí. Jsou tady nové domy, spousta zeleně, kanceláře,
občanská vybavenost. Stěhují se sem noví lidé. Je tady skvělá dopravní dostupnost a do centra pár minut.

Jaké služby nabízíte?

Především se jedná o dámské i pánské kadeřnictví. Získali jsme titul Salon ĽOréal Expert Premium jako ocenění úrovně našich služeb. Kromě kadeřnictví poskytujeme přístrojové kosmetické služby, přičemž používáme výhradně produkty Dermalogica. Dále nabízíme manikúru, pedikúru, nehtovou modeláž se značkou CND Shellac, prodlužování a zahušťování řas a nově také Lash lifting Botox.

Jak to všechno začalo?

Začínala jsem v malém salonu před 22 lety. Protože jsem nejen kadeřnice, ale i manikérka,
pedikérka i kosmetička, bylo mým snem, aby zákazníci mohli dostat všechny služby na jednom místě, aby cítili, že je o ně náležitě postaráno a oni si mohli odpočinout od všedních starostí, a proto jsem se propracovala až k vlastnímu studiu.

Co Vás odlišuje od konkurence? Proč by si měli lidé vybrat Vaše studio?

Pracujeme 7 dní v týdnů, ve všední dny do 21:00, o víkendech a některých svátcích do 18:00. Vzhledem k titulu Salon ĽOréal Expert Premium musíme dlouhodobě udržovat vysokou úroveň služeb. Náš tým prochází každoročně řadou školení, seznamujeme se s novinkami i trendy v oboru. Součástí naší práce je poradit každé klientce, jaké řešení je nejvhodnější pro její typ vlasů nebo pleti, probrat s ní možnosti, pokud si přeje změnu. U stálých zákazníků hlídáme historii vlasů i pleti, víme, které barvy na vlasy byly použity dříve, jaký kosmetický přípravek jsme použili a jak pleť reagovala. Poradíme i s domácí péčí. Používáme výhradně kvalitní produkty, například na vlasy Olaplex a Malibu C.

Kolik Vaše služby stojí?

Kompletní ceník je na našich stránkách www.fresh-look.cz.

Děkuji Vám za rozhovor.

 

Pokud byste měli zájem vyzkoušet rozmanité služby tohoto studia na sobě, zde jsou kontakty: Prosecká 848/97, Praha 9 – Prosek, telefon: 236 181 430, e-mail: vasfreshlook@gmail.com. Také ho najdete na Facebooku a Instagramu. A mimochodem, aktuálně hledají do svého týmu další kadeřnici nebo kadeřníka, tak se jim ozvěte, pokud vás to zajímá 😉

 

 

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

 

Hana Gemrichová