Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Během akce Velikonoční odpoledne ve sportcentru hotelu DUO děti ze Střížkova a Proseku měly možnost otestovat náš skákací Alfa hrad. Jejich radostné obličeje a výskot mluvily za vše. Fotografie nemůžeme zveřejnit kvůli GDPR ;).

Pokud plánujete nějakou akci (třeba i soukromou) pro rodiny s dětmi na Proseku nebo Střížkově, můžeme vám náš skákací Alfa hrad bezplatně zapůjčit také. Vaše akce bude atraktivnější, děti budou mít radost, rodiče budou spokojeni, vás to nebude stát ani korunu.

Proč to nabízíme zdarma? Chceme, aby se o nás dozvědělo co nejvíce lidí :).

Pár technických detailů na závěr: velikost hradu na délku je 6 m, na šířku a výšku 4 m. K zajištění bezpečného a bezproblémového provozu atrakce je zapotřebí rovný terén a dostatek prostoru: minimálně 1,5 m před vstupem, 1,5 m vzadu a 0,5 m po obou stranách atrakce. Od vás budeme potřebovat pouze přípojku na elektřinu a dva pomocníky na montáž a demontáž hradu. Po celou dobu provozu budeme u toho.

Pokud vás tato nabídka zaujala, beze všeho mě prosím kontaktujte: 774 849 270 nebo albina.kashkarova@re-max.cz. Těším se na vás.

 

 

 

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

 

Hana Gemrichová