Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

REFERENCE

Přečtěte si, jak mou práci ohodnotili klienti před vámi.

profile-pic

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

Hana Gemrichová
profile-pic

Albina Kashkarova je profesionální realitní makléřka s bohatou zkušeností a praxí. Je zodpovědná, inteligentní a pečlivá, což je nejdůležitějším bodem v této práci, působí pozitivně a vstřícně. Spolupráci s ní vřele doporučuji!

Viktorija Sousedikova
profile-pic

Chtěla bych poděkovat Albině Kashkarové za spolupráci. Pracuji s ní již potřetí a vždy jsem spokojená, její profesionalizmus, pečlivost a dobrá nálada pomáhají k dohodě i s nejnáročnějšími klienty. Přeji Albině Kashkarové hodně úspěchů a blahobytu.

Veronika Denisová
profile-pic

Milá, věcná, příjemná dáma

Kristýna Kociánová
profile-pic

Přes paní Kashkarovou jsme prodávali byt 3+1. Chtěla bych touto cestou poděkovat za péči, kterou nám pí Kashkarova věnovala, a vyjádřit plnou spokojenost s provedenou prací, já jsem nadšena její profesionálním přístupem a precizností. Její zásluhou je to, že celý „prodejní proces“ proběhl pro nás jako po másle, všechno, co bylo slíbeno splnila, průběžně nás informovala o jednotlivých řízeních, takže jsme mohli klidně spát a nestresovat se. S takovou ochotou a vstřícností jsem se již dlouho nesetkala, jsem velice vděčna paní Kashkarové za pomoc, a určitě pokud by někdo potřeboval službu realitního makléře, doporučila bych mu tuto velmi milou, chytrou, podnikavou makléřku.

Olga Derman
profile-pic

Paní Albina Kashkarova byla velice milá, vstřícná a ochotná. Bylo evidentní, že své práci rozumí a má přehled.

Karolína Rožánková
profile-pic

Ohledně proběhlého prodeje bych chtěl ještě jednou poděkovat. Servis byl prvotřídní, není ani nebylo, co by se dalo vytknout. Předpokládám, že ale takovéto služby budou standardem, takže bych radši vypíchnul vaši neuvěřitelnou ochotu a rychlost, s jakou jste zpracovávala všechny moje žádosti a prosby a dotazy. A hlavně za to, že jste i u těch nejmalichernějších udržela sympatický úsměv a byla vyloženě radost s vámi cokoli řešit nebo konzultovat. Vaše služby budu doporučovat každému známému, který by do vašeho oboru jako potencionální klient zavítal.

Jan Ryška
profile-pic

Výborný servis od prvního kontaktu až do předání nemovitosti a pomoc s přepisy služeb, adres atd.

Pavel Hozák
profile-pic

Naprosto výborná a profesionální.

Martin Prýca
profile-pic

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat p. makléřce Albině Kashkarové za prodej bytu v Praze 9. Po celou dobu prodeje bytu projevovala mimořádnou péči, profesionální přístup a vstřícnost, s kterou jsem se dlouho nesetkala, celý prodej probíhal hladce a bez problému, paní makléřka odvedla skvělou práci, musím říct, že je to velký profesionál ve svém oboru. Proto ještě jednou moc děkuji, vážím si takových lidí, protože je jich už dnes málo.

Jitka Havlíčková
profile-pic

Mimořádná vstřícnost, kreativita, trpělivost, znalost nových vyhlášek či změn v oboru, rozsáhlý rádius znalostí s obory korespondujícími, zájem o spokojenost klienta, jemná, noblesní profesionalita.

Jaroslava Dušková
profile-pic

Byli jsme s prací paní Kashkarové maximálně spokojeni. Vše proběhlo, jak má, od podepsání smlouvy po předání bytu. Paní Kashkarova má perfektní znalost profese, je pečlivá a vstřícná. O nic jsme se nemuseli starat, dokonce nám pomohla s odpojením plynu a přihlášením k jinému poskytovateli elektřiny. Vřele doporučuji všem klientům, kteří hledají makléře s osobním přístupem a profesionálním servisem.

Ievgeniia Poliakh
profile-pic

Jediné, perfektní

Miroslav Kapitola
profile-pic

Pro mě i mou přítelkyni byla jednání s paní Kashkarovou naší první zkušeností v tomto oboru a byli jsme oba mile překvapeni, že i realitní makléř dokáže mít férový a lidský přístup. Do této chvíle jsem měl představu velice odlišnou… Je vidět, že paní Kashkarovou práce baví, dělá ji ráda a s nadšením, a to z ní dělá člověka na svém místě.

Jiří Špaček
profile-pic

Rád bych ocenil přístup a práci paní Kashkarové při sjednávání obchodu, kde mě zastupovala jako kupujícího. Za hlavní pozitivum bych označil její ochotu spolupracovat se mnou na všem, co jsem potřeboval, a tím pádem odvést kvalitní práci. Samozřejmostí bylo příjemné jednání, rychlost i velká snaha o dosažení pro mě co nejvýhodnějších podmínek. Já osobně také pracuji v obchodu (v jiném oboru než reality), a proto dokážu poznat a nesmírně ocenit kvalitní makléřku, kterou paní Kashkarova bezpochyby je. Paní Kashkarovou bych bez váhání doporučil komukoliv.

Petr Křiváček
profile-pic

… ještě jednou vám moc děkuji za dosavadní spolupráci. Změnila jste mé smýšlení o realitních makléřích.

Martina Melounová
profile-pic

Rádi bychom poděkovali makléřce Albině Kashkarové za vysokou profesionalitu a pozoruhodnou vytrvalost při hájení zájmů klienta. Při koupi bytu od developera jsme čelili mnoha problémům. Při řešení každého problému byla naším spolehlivým pomocníkem a ochráncem paní Kashkarova. Její energie, profesionalita a jedinečná laskavost nám pomohly překonat všechny obtíže. Každému, kdo hledá vysoce profesionálního a odpovědného makléře, z celého srdce doporučuji paní Kashkarovou.

Denisovovi – Bogatyrevovi

Odpovídám vašim představám o realitním makléři?

Pojďme se sejít osobně
a nezávazně nad šálkem kávy nebo čaje promluvit si o tom, jak vám mohu pomoct.

Nová pole