Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Jeden z mých prvních pronájmů, a na to se nezapomíná :). Měla jsem službu v klientském centru naší kanceláře. Přišel pán, že by chtěli s manželkou pronajmout svůj byt na Proseku. Předtím nějakého realitního makléře měli, ale už si ani nepamatovali, jak se jmenuje.

Začínající realitní makléř je rád za každou zakázku, a o to víc, když se jedná o lokalitu, kterou dobře zná a ve které sám bydlí. Pochopitelně i já jsem měla velkou radost. To jsem ještě netušila, v co to pak vyústí.

Dále následoval klasický postup: schůzka v bytě, rady ohledně přípravy bytu a výše nájemného, podpis smlouvy, předání klíčů. Než šel byt do nabídky, bylo zapotřebí ho vymalovat, a protože majitelé na to neměli čas, malování jsem zajistila já. Nájemní smlouva byla podepsána během měsíce od začátku inzerce.

Nájemce ale po 10 měsících pronájmu musel byt opustit kvůli situaci v rodině. Náhradního nájemce jsem majitelům našla zdarma v rámci záruky, kterou svým klientům poskytuji. Ani ne za měsíc v bytě bydlel mladý pár a tentokrát nájem trval dva roky.

Další nájemci, starší manželský pár, se v bytě zdržel čtyři roky a odstěhoval se teprve, když byla dokončena stavba jejich vlastního rodinného domku za Prahou.

Paní, která bydlí v bytě teď, si majitelé vybrali z patnácti dalších zájemců. Nemuseli ale absolvovat tolik prohlídek a jednání s potenciálními nájemci, to všechno jsem za ně udělala já. Stavili se jen na podpis nájemní smlouvy, kterou pro své klienty také zajišťuji, a předání nemovitosti. Ani o převod elektrické energie se nemuseli starat, i to je součást mých služeb.

S žádným z těchto nájemců nikdy nebyl sebemenší problém. Majitelům jsem asistovala nejen u předání bytu novým nájemníkům, ale i u jeho převzetí zpátky. Na mě si pamatují :), máme neskutečně vřelý vztah, který přesahuje obvyklé vztahy mezi makléřem a klienty. Nejenom já jim přeji k svátkům a narozeninám, ale i oni mně, voláme si jen tak, abychom si popovídali. A ty reference, co mi píšou! Dojímá mě to a jsem šťastná, že tehdy jsem v klientském centru měla službu zrovna já a že tito klienti mi pronájem svého bytu svěřili, i když tehdy moje čeština nebyla ani z půlky taková, jako je teď :). Děkuji jim za to strašně moc!

A tady jsou jejich reference:

„Mimořádná vstřícnost, kreativita, informovanost, znalost nových vyhlášek či změn v oboru, rozsáhlý rádius znalostí s obory korespondujícími, zájem o spokojenost klienta, jemná, noblesní profesionalita.“

„Do našich životů vstoupila paní Kashkarová s jemností a elegancí, dokonalou znalostí své profese. Vždy nás vedla a vede i nadále, pro nás, její klienty, tou nejlepší cestou. Navíc s navýšenou hodnotou její profesionality, což přesahuje vztah klient a realitní makléř. Jsme nadšeni, že jsme ji měli možnost poznat. S úctou k ní přistupujeme jako milované osobě. J + J Duškovi“

No řekněte, nezahřálo by vás to u srdíčka?

„Do našich životů vstoupila paní Kashkarová s jemností a elegancí, dokonalou znalostí své profese. Vždy nás vedla a vede i nadále, pro nás, její klienty, tou nejlepší cestou. Navíc s navýšenou hodnotou její profesionality, což přesahuje vztah klient a realitní makléř. Jsme nadšeni, že jsme ji měli možnost poznat. S úctou k ní přistupujeme jako milované osobě.“

 

J + J Duškovi

Zavolejte mi ještě dnes!

Chcete prodat nebo pronajmout svůj byt? Zajímá vás momentální cena vašeho bytu?