Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Prodej bytu

Bydlíte na Proseku? Chcete svůj byt prodat? Stáhněte si zdarma manuál, který vám pomůže rychle a dobře připravit váš byt k prodeji.

Albina Kashkarova

Tel:  +420 774 849 270
E-mail: albina.kashkarova@re-max.cz

Jak prodám váš byt na Proseku

Jsem realitní makléřka, které můžete s důvěrou svěřit prodej svého bytu

#01 První schůzka

Nejdříve se sejdeme, abychom věděli, zda jsem pro prodej vašeho bytu ta pravá.

U

#02 Strategie

Dále se domluvíme na cenové, marketingové a prodejní strategii, která povede ke kýženým výsledkům.

h

#03 Oslava

Máte prodáno! Můžete začít s oslavou 🙂 O všechno mezi tím se postarám já a můj tým.

Více o mé prodejní strategii

Vím, jak prodat váš byt rychle a za co nejvyšší prodejní cenu

 

 

Home staging – často podceňovaný, ale tak důležitý krok při prodeji nemovitosti. Díky němu se vaše nemovitost bude vyjímat nad konkurencí. Home staging (ten pravý, ne dekorování a úklid) pomáhá k lepší prodejní ceně a k rychlému prodeji.

Nafocení bytu fotografem – mezi amatérskými fotografiemi bytu a fotografiemi profesionálními je obrovský rozdíl. Profesionální fotograf má nejen špičkový fotoaparát, ale hlavně zkušenosti a cit. Váš byt dokáže nafotit způsobem, který bude zcela pravdivý a zároveň lichotivý. 

Vyhotovení půdorysu bytu – zájemci o koupi reagují především na nabídky bytů s půdorysem. Pro úspěšný prodej bytu potřebujeme co nejvíce zájemců.

Videoprezentace bytu – slouží hlavně k prezentaci nemovitosti na sociálních sítích a na youtube. I tam jsou vaši potenciální kupci.

Reklama na realitních serverech – kolem 80 % prodejů se uskuteční se zájemci, kteří našli inzerát na jednom z realitních serverů. A právě zde použijeme kvalitní fotografie, videoprezentaci a půdorys. Důležitým dílem skládačky je i text inzerátu. Ten musí být napsán dle speciálních pravidel.

Dynamický remarketing – jedná se o formu online bannerové reklamy, kdy se nabídka zobrazuje lidem, kteří na internetu vyhledávají podobné nemovitosti a dynamicky se mění podle jejich vyhledávacích kritérií.

Inzerce na sociálních sítích – vhodnou formou reklamy oslovíme lidi, kteří nemovitost aktivně nevyhledávají, ale nakupují příležitostně, například pokud se jedná o nemovitost v jejich lokalitě nebo se jedná o zajímavou investiční příležitost apod.

Letáková kampaň v okolí – je důležitý zdroj potenciálních kupujících. Vyšší cenu za vaši nemovitost s největší pravděpodobností nabídne člověk, který v okolí bydlí, který je tady zvyklý a kterému se tady líbí.

Plachta Na prodej – kolem 5 % nemovitostí se prodá z plachty Na prodej. I tímto způsobem oslovujeme lidi, kteří nehledají aktivně, ale obecně o koupi nemovitosti v této lokalitě mají zájem.

Reklama v místním časopisu – slouží k oslovení starší populace, která nemá internet, ale má děti a vnoučata, a ta by mohla o koupi vašeho bytu mít zájem.

Oslovení kupujících z vlastní databáze a z databáze RE/MAX – kolem 10 % nemovitostí se prodá poptávajícím z databáze. Ve většině případů se jedná o seriózní a bonitní zájemce, což zajišťuje rychlý a hladký průběh prodeje nemovitosti.

Oslovení makléřů z jiných kanceláří – o všechny nabídky se starám exkluzivně, a právě proto, abychom nepřišli o zájemce, kteří se obrátili na jiné realitní kanceláře, oslovuji své kolegy z branže a pro větší motivaci ke spolupráci dělím se s nimi o svou provizi.

A mnoho dalšího…

 

Přečtěte si příběhy mých klientů

 

Prodej bytu v Litoměřické 2

Prodej ještě jednoho bytu v ulici Litoměřická začal trochu netradičně. Dostala jsem od jedné paní e-mail s dotazem, za jakou cenu je možné zakoupit byt 1+1 v ulici Litoměřická. I když to z textu e-mailu nebylo patrné, pochopila jsem, že se nejedná o potenciální kupující…   

Pronájem bytu v Zakšínské

Jeden z mých prvních pronájmů, a na to se nezapomíná. Měla jsem službu v klientském centru naší kanceláře. Přišel pán, že by chtěli s manželkou pronajmout svůj byt na Proseku. Předtím nějakého realitního makléře měli, ale už si ani nepamatovali, jak se jmenuje. 

Prodej bytu v Bílinské

Na můj e-mail přišla žádost o odhad ceny bytu na Proseku. Zavolala jsem na uvedené číslo a domluvili jsme si s majitelem schůzku.  

 

 

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat p. makléřce Albině Kashkarové za prodej bytu v Praze 9. Po celou dobu prodeje bytu projevovala mimořádnou péči, profesionální přístup a vstřícnost, s kterou jsem se dlouho nesetkala, celý prodej probíhal hladce a bez problému, paní makléřka odvedla skvělou práci, musím říct, že je to velký profesionál ve svém oboru. Proto ještě jednou moc děkuji, vážím si takových lidí, protože je jich už dnes málo.

 

Jitka Havlíčková

Rád bych ocenil přístup a práci paní Kashkarové při sjednávání obchodu, kde mě zastupovala jako kupujícího. Za hlavní pozitivum bych označil její ochotu spolupracovat se mnou na všem, co jsem potřeboval, a tím pádem odvést kvalitní práci. Samozřejmostí bylo příjemné jednání, rychlost i velká snaha o dosažení pro mě co nejvýhodnějších podmínek. Já osobně také pracuji v obchodu (v jiném oboru než reality), a proto dokážu poznat a nesmírně ocenit kvalitní makléřku, kterou paní Kashkarova bezpochyby je. Paní Kashkarovou bych bez váhání doporučil komukoliv.

 

Petr Křiváček

Svěříte mi prodej bytu?

Na prodej vašeho bytu nejsem sama. Mám tým profesionálů. Naším společným úkolem je bezpečný a bezstarostný prodej vaší nemovitosti za pro vás nejlepších podmínek.