Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

„Děláte odhady pro dědické řízení?“ zeptala se mě paní po telefonu. „Ano, samozřejmě,“ odpověděla jsem. Další den jsem šla na prohlídku bytu.

Uvítala mě příjemná starší paní, která zdědila byt po mamince. Měla kde bydlet, o pronájem se starat nechtěla, spíš potřebovala peníze, aby mohla jet do lázní nebo na dovolenou k moři, případně si pořídit pár nových kousků nábytku do svého bytu, a tak se rozhodla tento byt prodat.

Jednalo se o byt v družstevním vlastnictví, před kompletní rekonstrukcí, se spoustou věcí, které už dosloužily. Abychom dosáhli maximálně možné prodejní ceny, bylo zapotřebí celý byt vyklidit, vymalovat a zajistit úklid. Věděla jsem, že to všechno by bylo pro paní velmi náročné, a tak jsem jí nabídla svou pomoc a zařídila to místo ní.

Když paní byt po úpravách viděla, řekla mi, že se jí natolik líbí, že by se do něj ráda i přestěhovala, ale ví, kolik mi to dalo námahy, a toto mi neudělá :).

Fotografie od profesionálního fotografa, půdorys, aktivní propagace nemovitosti nejen online, ale také lokálně: letáky, plachta, inzerce v místním časopisu, reklama na sociálních sítích, oslovení makléřů z jiných realitních kanceláří atd. Výsledek: aukce, navýšení ceny, rezervace do třech týdnů od začátku inzerce. Během dalšího měsíce jsme podali smlouvu o převodu na družstvo a předali nemovitost.

Starší paní byla šťastná, že všechno proběhlo hladce a bez starostí, a hned další týden si objednala novou pohovku. Mladá slečna, která si tento byt pořídila, za pár měsíců zvládla jeho kompletní rekonstrukci a měla radost z toho, že konečně může bydlet sama, ale s rodiči nablízku pro případ, že by přece jen potřebovala jejich pomoc.

Paní jsem pak pomohla i s prodejem její chaty ve Středočeském kraji – doporučila jsem jí kolegu, který se na tu oblast specializuje. I tam vše proběhlo jako po másle.

Nedávno mé služby doporučila svému známému, a to je pro mě nejvyšším oceněním mé práce.

„Nejlepším poděkováním za mé služby je jejich doporučení blízkým, přátelům a známým.“

 

Albina Kashkarova

Zavolejte mi ještě dnes!

Chcete prodat nebo pronajmout svůj byt? Zajímá vás momentální cena vašeho bytu?