Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Pokračujeme v našich rozhovorech s podnikateli na Proseku. Dnes jsem na návštěvě u paní Ireny Voigts Petrákové.

Bydlíte na Proseku?

Ano, už pátým rokem.

Co se Vám na Proseku nejvíce líbí?

Skvělá dostupnost, metro, klid a zeleň.

Jaké služby poskytujete?

Jsem přírodní léčitelka. Nabízím terapii energií, výklad karet, lymfatické masáže, regresní terapii, kurzy, Reiki – je toho více :).

Jak to všechno začalo?

I když pocházím z lékařské rodiny, k léčitelství jsem se dostala až tehdy, když jsem začala hledat řešení svých vlastních problémů. Předtím jsem pracovala jako ředitelka počítačové firmy. Po první návštěvě jedné léčitelky mi bylo tak dobře, že jsem se rozhodla pomáhat lidem také. Začala jsem se učit, četla jsem knihy, navštěvovala kurzy. V roce 1994 jsem se dostala k léčiteli Milanu Horákovi a doktoru Milanu Kalinovi, od kterých jsem se hodně naučila. Zanedlouho jsem na popud svých spokojených klientů a jejich obrovské pomoci a podpory otevřela soukromou praxi. Teď mám klienty nejenom z Česka, ale také ze zahraničí – Velké Británie, Kuvajtu apod.

Tato práce mě baví a naplňuje. Každý, kdo za mnou přijde, je originál, každý má jiný problém, pokaždé je to o něčem jiném. Proto jsem mimo jiné studovala psychologii. I výklad karet beru spíše jako psychologické poradenství.

Co Vás odlišuje od konkurence? Proč by si měli lidé vybrat Vás?

Moji klienti oceňují především vstřícnost a také výsledky. Hodně pracuji na doporučení od lidí, kterým jsem pomohla již dříve. Od klientů často slyším: „Stačí ti zavolat a už mi dodáváš energii.“ Je to vždy o důvěře. Podívejte se na mé webové stránky www.lecitelstvi.eu, najdete informace o službách, které poskytuji, jejich ceník apod., a pokud vás informace na těchto stránkách zaujme, můžete se na mě obrátit. Stačí prozvonit telefon 603 202 309 a já se ozvu zpátky.

Máte pro čtenáře nějakou radu na závěr?

Svůj život a svoje zdraví má každý ve vlastních rukou. Základ zdravého těla je v psychice a správné životosprávě. Pokud o sebe začnete včas pečovat, tělo a duše se vám odmění zdravím a pohodou. Vím to ze zkušenosti své i svých letitých klientů.

 

Na léčitelství každý může mít svůj názor, ale myslím si, že s touto radou nelze nesouhlasit. Kvalitní strava, pohyb, co nejméně zbytečného stresu – a k doktorům budete chodit jen na preventivní prohlídky 😉

 

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

 

Hana Gemrichová