Albina Kashkarkova, realitní makléřka

VÍTÁM VÁS NA PROSEKU

jednom z nejkrásnějších sídlišť v Praze!
Najdete zde všechno, co k životu potřebujete

Proč miluji Prosek

Na Proseku bydlím od roku 2007 a nevyměnila bych tuto lokalitu za žádnou jinou. Co se mi na této lokalitě líbí? Bydlím v Bílinské ulici a když třeba jdu z domu na metro, vždy procházím cestou plnou zeleně. Pobíhají nám tady zajíci, skáčou veverky, krásně zpívají ptáci. Když potřebuji na nákup, mám na výběr (Billa, Kaufland, Norma atd.), všechno v docházkové vzdálenosti. Když onemocním, mám blízko polikliniku Prosek nebo nemocnici Bulovku. Samozřejmostí je pošta, knihovna, školy, školky, sportoviště. Skvěle je vyřešena doprava – metro, autobusy. Nesmím zapomenout na ozdobu Proseku – krásný park Přátelství s fontánou a jezírky, Prosecké skály… Prostě to nemá chybu. Možná jen jednu – parkování, slyšeli jste o slavné prosecké strkačce? To znamená, že řada aut stojí kolmo k domu a další řady podélně. Ale při troše štěstí se nějaké místo vždycky najde, možná ne úplně pod okny bytu, ale co, menší procházka přece neuškodí. Většinu nemovitostí na Proseku tvoří byty v panelových domech. Já jsem se v paneláku narodila, vyrůstala a celý svůj život v něm bydlím. A není to tak špatné, jak si někteří myslí. I z panelového bytu se dá udělat krásné útulné rodinné hnízdečko.

Poznejte Prosek blíž

Užitečné informace:

Nabídka bytů na Proseku:

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Chcete na Proseku bydlet také?

Pojďme se sejít osobně
a nezávazně nad šálkem kávy nebo čaje promluvit si o tom, jak vám mohu pomoct.

Nové pole

Co o mé práci říkají klienti:

profile-pic

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

Hana Gemrichová
profile-pic

Paní Albina Kashkarova byla velice milá, vstřícná a ochotná. Bylo evidentní, že své práci rozumí a má přehled.

Karolína Rožánková
profile-pic

… ještě jednou vám moc děkuji za dosavadní spolupráci. Změnila jste mé smýšlení o realitních makléřích.

Martina Melounová
profile-pic

Výborný servis od prvního kontaktu až do předání nemovitosti a pomoc s přepisy služeb, adres atd.

Pavel Hozák
profile-pic

Mimořádná vstřícnost, kreativita, trpělivost, znalost nových vyhlášek či změn v oboru, rozsáhlý rádius znalostí s obory korespondujícími, zájem o spokojenost klienta, jemná, noblesní profesionalita.

Jaroslava Dušková
profile-pic

Chtěla bych poděkovat Albině Kashkarové za spolupráci. Pracuji s ní již potřetí a vždy jsem spokojená, její profesionalizmus, pečlivost a dobrá nálada pomáhají k dohodě i s nejnáročnějšími klienty. Přeji Albině Kashkarové hodně úspěchů a blahobytu.

Veronika Denisová