Albina Kashkarkova, realitní makléřka

Pojďme se seznámit

Jmenuji se Albina Kashkarova. Bydlím na Proseku, miluji Prosek a specializuji se na Prosek.

Reality, to je moje

Do realitního byznysu jsem se dostala v roce 2010, ale s obchodováním obecně mám již více než 15letou zkušenost.

Za roky působení v realitách jsem pomohla mnoha zákazníkům zlepšit kvalitu jejich života: někdo koupil větší byt pro rozrůstající se rodinu, jiný se prodejem bytu zbavil břemene dluhů a mohl začít nový život, další rodina prodala byt po babičce a mohla splatit svou stávající hypotéku a navíc jet na vysněnou dovolenou, koupě vlastního bytu byla pro některé mé klienty prvním stupínkem pro založení vlastní rodiny, jiní si koupili byt na investici, teď dostávají pravidelný pasivní příjem a v budoucnu plánují tuto nemovitost věnovat svým dětem jako startovací bydlení…

Těch příběhů je hodně a každý je jiný a jsem moc ráda a vděčná, že jsem mohla být jejích součástí a přispět k jejich zdárnému konci.

Co ode mě můžete očekávat:

  • Jsem zodpovědná a upřímná. Možná vám někdy řeknu i to, co nebudete chtít slyšet, ale co budete potřebovat. K čemu by vám byl realitní makléř, který vám bude pochlebovat, ale neudělá maximum pro to, abyste učinili správné rozhodnutí?
  • Jsem realitní makléřka, kterou zajímají vaše starosti a problémy a která se pro vás snaží najít nejlepší možné řešení.

Proč si pro prodej/pronájem vašeho bytu na Proseku vybrat zrovna mě:

 

  • Na Proseku bydlím, tuto lokalitu dobře znám a specializuji se na ni. Mám přehled o tom, jaká je situace na místním trhu s realitami, jak se tady pohybují ceny, vím o všech nabídkách bytů v této lokalitě a obracejí se na mě potenciální zájemci o koupi.
  • Pro prodej/pronájem bytu na Proseku používám marketingový plán, který pomáhá oslovit maximální počet potenciálních zájemců a tím dosáhnout pro majitele nejlepší možné ceny a rychlého prodeje nemovitosti.
  • Pracuji v týmu s odborníky, to znamená, že veškeré nemovitosti, které mám v nabídce (i garsonky na pronájem), fotí pouze profesionální fotograf, smlouvy pro moje klienty připravuje pouze právník, který se specializuje na nemovitostní právo atd.
  • Na všechno mám systém, proto prodej/pronájem bytu na Proseku probíhá z pohledu majitele „jako po másle“.

Další služby a záruky:

  • Zprostředkovatelskou smlouvu uzavírám na jeden měsíc a v případě, že nebudete s mými službami spokojeni, smlouvu mi jednoduše vypovíte.
  • Pravidelně vás budu informovat o všem, co pro prodej/pronájem vašeho bytu dělám a jaké jsou výsledky.
  • Spolupracuji se všemi realitními makléři, kteří mají zájemce o váš byt.
  • Nárok na provizi mám až po přepisu nemovitosti na nového majitele na katastru nemovitostí; v případě pronájmu při podpisu nájemní smlouvy a zároveň po zaplacení první splátky nájemného a kauce.  

Co o mé práci řekli klienti před vámi:

profile-pic

Albina Kashkarova je profesionální realitní makléřka s bohatou zkušeností a praxí. Je zodpovědná, inteligentní a pečlivá, což je nejdůležitějším bodem v této práci, působí pozitivně a vstřícně. Spolupráci s ní vřele doporučuji!

Viktorija Sousedikova
profile-pic

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

Hana Gemrichová
profile-pic

Výborný servis od prvního kontaktu až do předání nemovitosti a pomoc s přepisy služeb, adres atd.

Pavel Hozák
profile-pic

Mimořádná vstřícnost, kreativita, trpělivost, znalost nových vyhlášek či změn v oboru, rozsáhlý rádius znalostí s obory korespondujícími, zájem o spokojenost klienta, jemná, noblesní profesionalita.

Jaroslava Dušková
profile-pic

Chtěla bych poděkovat Albině Kashkarové za spolupráci. Pracuji s ní již potřetí a vždy jsem spokojená, její profesionalizmus, pečlivost a dobrá nálada pomáhají k dohodě i s nejnáročnějšími klienty. Přeji Albině Kashkarové hodně úspěchů a blahobytu.

Veronika Denisová
Mám certifikaci ISO a stále se vzdělávám: učím se od nejlepších v oboru marketingu, obchodu, komunikace, realitního práva, psychologie, a to v Čechách i v zahraničí, abych vám mohla poskytnout ty nejkvalitnější služby.

Odpovídám vašim představám o realitním makléři?

Pojďme se sejít osobně
a nezávazně nad šálkem kávy nebo čaje a promluvit si o tom, jak vám mohu pomoct.

Nové pole