Albina Kashkarkova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

                                      

 

Vítám vás na stránkách Bydlimenaproseku.cz. Jmenuji se Albina Kashkarova a jsem realitní makléřka RE/MAX Alfa pro Prosek a okolí. Původem jsem z Krymu, v Praze žiji od roku 2007 a je to pro mě můj domov. Mám vysokoškolské ekonomické vzdělání (obor Účetnictví a audit), ale vždy mě více lákala práce s lidmi než s čísly. A proto už více než 15 let podnikám a obchoduji. Na realitním trhu se pohybuji od roku 2010.

 

Proč pro prodej/pronájem Vašeho bytu na Proseku vybrat právě mě:

 

  • Na Proseku bydlím, tuto lokalitu dobře znám a specializuji se na ni. Mám přehled o tom, jaká je situace na místním trhu s realitami, jak se tady pohybují ceny, vím o všech nabídkách bytů v této lokalitě a obracejí se na mě potenciální zájemci o koupi.
  • Pro prodej/pronájem bytu na Proseku používám unikátní marketingový plán, který svým obsahem a účinností překonává marketingové plány jakýchkoli realitních makléřů na Proseku nebo samotných prodávajících.

Můj marketingový plán = maximální oslovení potenciálních zájemců = nejlepší cena pro majitele a rychlý prodej

  • Pracuji v týmu s odborníky, to znamená, že veškeré nemovitosti, které mám v nabídce (i garsonky na pronájem), fotí pouze profesionální fotograf, smlouvy pro moje klienty připravuje pouze právník, který se specializuje na nemovitostní právo atd.
  • Na všechno mám systém, proto prodej/pronájem bytu na Proseku probíhá z pohledu majitele „jako po másle“.
  • Stále se vzdělávám: učím se od nejlepších v oboru marketingu, obchodu, komunikace, realitního práva, psychologie, a to v Čechách i v zahraničí. Vzdělávání je podle mého názoru nekončící proces i proto, že se svět kolem nás tak rychle mění.

Jsem zodpovědná a upřímná. Možná Vám někdy řeknu i to, co nebudete chtít slyšet, ale co budete potřebovat. K čemu by Vám byl realitní makléř, který Vám bude pochlebovat, ale neudělá maximum pro to, abyste učinili správné rozhodnutí?

 

Jsem realitní makléřka, kterou zajímají Vaše starosti a problémy a která se pro Vás snaží najít nejlepší možné řešení. A hlavně umí prodat Váš byt na Proseku za nejlepší možnou cenu.

 

Certifikáty

 

Kontaktní informace

Místo podnikání: Bílinská 493/1, Praha 9, 190 00 (pouze pro korespondenci)
kancelář RE/MAX Alfa: Spálená 97/29, Praha 1, 110 00 (dle telefonické dohody)

Telefon: +420 774 849 270

E-mail: albina.kashkarova@re-max.cz

Albina Kashkarova, IČ: 24742546. Jsem plátce DPH.

Jsem realitní makléřkou působící pod obchodní značkou RE/MAX Alfa. Každá kancelář je nezávisle vlastněna a řízena. Obchodní značka RE/MAX Alfa je provozována společností TOP REALITY SERVIS, s.r.o. se sídlem Spálená 97/29, Praha 1, IČ: 241 93 844, zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 187436.

V případě sporu mají moji klienti právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, může podat klient na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.