Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Začalo to tím, že jsem na Facebook umístila příspěvek, že hledám poctivé podnikatele z Proseku, abych s nimi udělala rozhovor a pomohla tak jejich propagace. První rozhovor již proběhl a tady si ho můžete přečíst.

Mým prvním hostem je Monika Strasserová. Je tak trochu přespolní, ale rozhovor jsem s ní ráda udělala, protože mě zaujala jako člověk a také tím, jak mluvila o svém podnikání. A abych to uvedla na pravou míru, tak dnes nejsem hostitelkou, ale hostem v hezky zařízeném masérském studiu paní Strasserové a já se jí ptám:

Bydlíte na Proseku?

Vlastně bydlím v nedalekých Letňanech, ale Prosek velmi dobře znám a mám ráda zdejší park a hospůdky. Pokud je hezké počasí, tak chodíme s manželem domů pěšky právě přes Prosek.

Jaké služby klientům poskytujete?

Jedná se hlavně o masáže: rehabilitační, regenerační, lymfatické. Nejvíce se zaměřuji na masáže šíje a zad, konkrétně na bederní oblast a oblast krční páteře. S tím klienti mají nejvíce problémů.

Jak jste k tomuto povolání přišla?

Začínala jsem jako osobní trenérka, ale brzy jsem pochopila, že samotné cvičení kolikrát nestačí. Masáž jsem nejdříve brala jako doplněk svých služeb. Časem jsem ale zjistila, že má pro mé klienty mnohem větší přínos než cvičení. U cvičení totiž ne každý vydrží, ale najde se jen málo lidí, kteří nemají rádi masáž, zvlášť když je pro náš fyzický a psychický stav tak prospěšná.

Dělám masáže už 16 let a stále mi ta práce připadá jako smysluplná. Když přijde klient a řekne, že po předchozí masáži se mu zmírnila bolest hlavy, že už nemusí brát tolik prášků nebo že už nemá problém s určitým pohybem… Právě proto tuto práci dělám.

 

Co Vás odlišuje od konkurence? Proč by si měli lidé vybrat zrovna Vás?

To byste se měla zeptat mých klientů 🙂 Často se zmiňují o tom, že se na mé masáže těší, oceňují, že jim dávám čas vydechnout si před masáží a po masáži si ještě chvíli můžeme povídat. S většinou mých klientů máme kamarádštější vztahy, rádi se ke mně vracejí.

 

Kolik taková masáž stojí?

Hodinová masáž vyjde na 580 Kč.

 

Setkala jsem se s tím, že někteří maséři pracují v době, kdy většina z nás je v zaměstnání. Jak to máte Vy?

Pracuji již od 7 ráno, posledního klienta objednávám na 19:30. A pro ty, kteří to během týdne nezvládají, můžu nabídnout i jeden z víkendových dnů.

 

Zeptala jsem se na všechno, na co jsem se chtěla zeptat. Pokud máte na paní Strasserovou nějaké další dotazy nebo se chcete rovnou objednat na masáž, můžete jí zavolat na telefonní číslo 732 960 961. Kdyby vám neodpověděla, znamená to, že zrovna někoho masíruje, ale určitě se vám ozve zpátky, jakmile bude moct. Adresa masérského studia je Březenská 2466/2, Praha 8 (v novostavbě blízko Kauflandu na Střelničné).

 

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

 

Hana Gemrichová