Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Přehled nejlevnějších a nejdražších bytů na Proseku, 21. 3. 2019.

Text videa:

Vítám vás u devátého dílu hitparády bytů na Proseku. U jednopokojových bytů toho tento týden moc na výběr není. Jsou pouze dvě nabídky. Nejlevnějším je byt v ul. Bílinská, první patro, 27 m2, lodžie, obyvatelný stav, cena 2 800 000 korun.

Nejdražším je byt v ul. U Proseckého kostela, druhé patro, 35 metrů, lodžie, garážové stání, 3 550 000 korun.

Nejlevnějším dvoupokojovým bytem tohoto týdne se stal byt v ul. Prosecká, deváté patro, 42 metry, před rekonstrukcí, 3 190 000 korun.

Nejdražším v ul. Litoměřická, přízemí, 100 m2, s terasou, zahradou a dvěma parkovacími stáními. Cena 9 700 000 korun.

U třípokojových bytů je to beze změn. Nejlevnější z ulice Veltruská se nabízí za 3 690 000 korun, nejdražší z ulice Letňanská za deset a půl miliónu. První je v nabídce už více než devět měsíců, druhý více než pět. Takovým nemovitostem propagaci dělat nechci, a proto ode dneška zavádím nové pravidlo: byty, které jsou na trhu více než tři měsíce, z mé hitparády automaticky vypadávají.

Na závěr Vám chci představit byt, který do prodeje půjde teprve v pátek. Jedná se o menší třípokojový byt v ul. Verneřická.

54 m2, lodžie, ve velmi dobrém stavu. Jedinou vadou na kráse může být, že je v přízemí, ale jak se to vezme. Například starší generace nebo rodina s malým dítětem takové umístění bytu naopak uvítá: žádné schody, žádné problémy s výtahem. Navíc byt je hezky prosluněný, a jak vidíte, auta tady nejezdí a moc lidí tady nechodí, takové krásné bydlení v parku. Prohlídky tohoto bytu proběhnou příští týden.

Objednat se na prohlídku můžete po telefonu 774 849 270. Na viděnou za týden v dalším dílu hitparády nebo na prohlídce tohoto bytu. Vaše Albina Kashkarova, realitní makléřka RE/MAX Alfa pro Prosek a okolí.

 

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

 

Hana Gemrichová