Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Přehled nejlevnějších a nejdražších bytů na Proseku, 14. 3. 2019.

Text videa:

Dobrý den, před vámi je osmé vydání hitparády bytů na Proseku a já, Albina Kashkarova, realitní makléřka RE/MAX Alfa pro Prosek a okolí.

Nejlevnější jednopokojový byt tohoto týdne se nabízí v ulici Českolipská. Je na trhu od ledna a jednou už v naší hitparádě byl. Jedná se o byt ve čtvrtém patře, s výměrou 26 metrů čtverečních, po rekonstrukci, za 2 750 000 korun.

Nejdražším bytem zůstává byt v ul. U Proseckého kostela, druhé patro, 35 metrů, lodžie, garážové stání, 3 550 000 korun.

Příčku nejlevnějšího dvoupokojového bytu i tento týden udržel byt v ulici Kytlická, čtvrté, poslední patro, 43 metry čtvereční plus lodžie, před rekonstrukcí, 3 200 000 korun.

Uhodnete, kde se nachází nejdražší dvoupokojový byt tohoto týdne? Jako už několik týdnů za sebou v ulici Trmická. Zvýšené přízemí, 75 metrů čtverečních, terasa, garážové stání, 6 300 000 korun.

V kategorii třípokojových bytů jsou také samí známí hráči. Nejlevnější z ulice Veltruská: třetí patro, 54 metry plus lodžie, před rekonstrukcí, za 3 690 000 korun.

A nejdražší z ulice Letňanská: první patro, 123 metry, balkón, garáž, deset a půl milionu korun.

Vážení prodávající bytů na Proseku, pokud nejste dost motivováni svou nemovitost prodat, nedávejte ji na trh, jinak se z ní stane takzvaný ležák. A tento termín je dobrý pouze ve spojení s pivem.

Na viděnou za týden, doufám, že na nových adresách. Vaše Albina Kashkarova, realitní makléřka RE/MAX Alfa pro Prosek a okolí.

 

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

 

Hana Gemrichová