Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Přehled nejlevnějších a nejdražších bytů na Proseku, 28. 2. 2019.

Text videa:

Přeji všem krásný a dobrý den a přináším šesté vydání hitparády bytů na Proseku. Který byt je tento týden nejlevnější a který je nejdražší? Pojďme se na to společně podívat.

V kategorii jednopokojových bytů jako nejlevnější jednoznačně vyhrává byt v ulici Veltruská. Páté patro, 26 metrů čtverečních, před rekonstrukcí, v družstevním vlastnictví, 2 190 000 korun.

Příčky nejdražšího bytu se pevně drží byt v ulici Trmická. První patro, 38 metrů plus terasa, garážové stání, 3 790 000 korun.

U bytů 2+kk, 2+1 své pozice uhlídaly byt v ulici Prosecká jako nejlevnější: třetí patro, 42 metry, v dobrém stavu, něco přes 3 200 000 korun, a byt v ulici Trmická: zvýšené přízemí, 75 metrů čtverečních, terasa, garážové stání, 6 300 000 korun.

A nakonec u bytů 3+kk, 3+1 je to také beze změn. Jsme znovu ve Veltruské ulici, kde se nabízí nejlevnější byt této kategorie: třetí patro, 54 metry plus lodžie, původní stav, 3 690 000 korun; a v ulici Letňanská, kde se nachází nejdražší třípokojový byt: první patro, 123 metry čtvereční, balkón, garáž, deset a půl milionu korun.

Mimochodem, pokud hledáte čtyřpokojový byt, jeden v nabídce mám. Sice není na Proseku, je v blízké Troji, ale určitě stojí za zmínku. Detailní informace Vám ráda sdělím po telefonu.

Pro dnešek je to vše a já se na vás budu těšit příští čtvrtek s novou hitparádou bytů na Proseku.

Vaše Albina Kashkarova, realitní makléřka RE/MAX Alfa pro Prosek a okolí. 

 

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

 

Hana Gemrichová