Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Přehled nejlevnějších a nejdražších bytů na Proseku, 7. 2. 2019.

Text videa:

Dnes je čtvrtek a je čas na další hitparádu bytů na Proseku.

V kategorii jednopokojových bytů máme hned čtyři uchazeče. Nejlevnějším bytem tohoto týdne se stává byt v ulici Bílinská. 27 metrů čtverečních, v prvním patře, po rekonstrukci, za 2 590 000 korun.

Nejdražším jednopokojovým bytem zůstává byt v ul. Trmická, v novostavbě, s terasou a garážovým stáním, za 3 890 000 korun.

Bytu 2+kk v ulici Jetřichovická se z naší hitparády nějak nechce, už několik týdnů drží místo nejlevnějšího bytu ve své kategorii. První patro, 43 metry, před rekonstrukcí, za 2 800 000 korun.

Na pozici nejdražšího dvoupokojového bytu zůstává byt v ulici Trmická. Celých 75 metrů čtverečních plus terasa, garážové stání, za 6 300 000 korun.

Byt 3+kk v ulici Bílinská je na trhu už delší dobu a teď se mu dostalo i vyznamenání. Tento týden je to nejlevnější třípokojový byt na Proseku. 54 metry plus lodžie, ve čtvrtém patře, k rekonstrukci, za 3 840 000 korun.

Nejkrásnějším a zároveň nejdražším bytem 3+kk zůstává byt v ulici Letňanská. Velkorysých 123 metry čtvereční, balkón, garážové stání, za deset a půl milionu korun.

Pro dnešek je to vše, uvidíme se za týden, v další hitparádě bytů na Proseku.

Vaše Albina Kashkarova, realitní makléřka RE/MAX Alfa pro Prosek a okolí.

 

 

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

 

Hana Gemrichová