Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Přehled nejlevnějších a nejdražších bytů na Proseku, 28. 3. 2019.

Text videa:

Vítejte u jubilejního desátého vydání hitparády bytů na Proseku. Které byty obsadily její příčky tento týden?

Začneme u bytů 1+kk, 1+1. Nejlevnějším je byt v ulici Bílinská, první patro, 27 metrů čtverečních, lodžie, 2 800 000 korun. Nejdražším je byt ve stejné ulici, stejném domě, jen o pár pater výš, a chtějí za něj 2 900 000 korun. První se nabízí už skoro dva měsíce, ten druhý se objevil teprve před pár dny.

Nejlevnějším dvoupokojovým bytem se znovu stává byt v ulici Kytlická. Čtvrté, poslední patro, 43 metry čtvereční, lodžie, před rekonstrukcí, cena po slevě 3 100 000 korun.

Nejdražším zůstává byt v Litoměřické ulici. Přízemí, 100 metrů čtverečních, terasa, zahrada, dvě parkovací stání. Cena 9 700 000 korun je k jednání.

Nejlevnějším třípokojovým bytem tohoto týdne se stal nováček – byt v ulici Jablonecká. Přízemí, 59 metrů čtverečních, lodžie, před rekonstrukcí, cena 3 290 000 korun.

Byt v ulici Verneřická žádnou rekonstrukci nevyžaduje. Nastěhujete sem nábytek a můžete bydlet. Je to přívětivý a obvykle prosluněný byt o velikosti 54 metry čtvereční. Má lodžii a komoru, je na klidném místě blízko parku a metra. Inzerovaná cena je 3 890 000 korun. Jeho koupi můžete financovat hypotečním úvěrem. O kvalitách tohoto bytu se můžete přesvědčit v sobotu 30. března na osobní prohlídce. V případě zájmu mě beze všeho kontaktujte.

Nejdražším třípokojovým bytem, který odpovídá pravidlům naší hitparády, to jest není v nabídce déle než tři měsíce, je byt v ulici Kytlická. Druhé patro, 85 metrů čtverečních, lodžie, garážové stání, 6 490 000 korun.

Pro dnešek je to vše. Těším se na vás v příštím týdnu u dalšího vydání naší hitparády. Pokud přemýšlíte o prodeji nebo koupi bytu na Proseku, jsem tu pro vás. Vaše Albina Kashkarova, realitní makléřka RE/MAX Alfa pro Prosek a okolí. 

 

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

 

Hana Gemrichová