Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Přehled nejlevnějších a nejdražších bytů na Proseku, 24. 1. 2019.

Text videa:

Představuji vám první vydání hitparády bytů na Proseku. Každý týden vám ukážu nejlevnější a nejdražší byty ve třech kategoriích: byty 1+kk, 1+1, byty 2+kk, 2+1 a byty 3+kk, 3+1.

Dnes je 24. ledna 2019 a v kategorii jednopokojových bytů máme pouze jednoho zástupce, a tím je byt v tomto domě v ulici Prosecká. Byt se nachází ve třetím podlaží, má 34 metrů čtverečních plus lodžii, je po kompletní rekonstrukci a nabízí se za 3 250 000 korun.

V kategorii dvoupokojových bytů máme celkem 20 uchazečů. Nejlevnějším bytem tohoto týdne je byt v ulici Jetřichovická. Nachází se v prvním patře, měří 43 metry čtvereční, nemá ani lodžii, ani balkón, je ve stavu před rekonstrukcí a jeho cena je 2 800 000 korun.

Titul nejdražšího bytu v této kategorii patří bytu v ulici Trmická. Je situován ve zvýšeném přízemí, má 75 metrů čtverečních plus terasu kolem 20 metrů a garážové stání. Za 6 300 000 korun může být váš.

V kategorii třípokojových bytů se nabízí celkem 32 nemovitostí. Nejlevnější byt se nachází v ulici Českolipská. Je v předposledním patře, s výměrou 54 metrů čtverečních, bez lodžie, v obyvatelném stavu. Cena 3 680 000 korun je k jednání.

Nejdražším bytem v této kategorii je byt v Letňanské ulici. Má 122 metrů čtverečních plus balkón, garážové stání, nachází se v prvním patře a chtějí za něj deset a půl milionu korun.

Teď mimo kategorie: víte, za kolik se prodává nejdražší byt na Proseku? Za 20 900 000 korun a najdete ho v tomto domě v ulici Nad Kundratkou. Mimochodem, právě v tomto domě bydlel Karel Gott během rekonstrukce své vily na Bertramce.

Plánujete prodej bytu na Proseku? Chcete vědět jeho reálnou tržní cenu? Zavolejte mi.

Vaše Albina Kashkarova, realitní makléřka RE/MAX Alfa pro Prosek o okolí.

 

Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni.

 

Hana Gemrichová