Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

PRODÁNO! Možná si řeknete, co na stránkách bydlimenaproseku.cz dělá článek o prodeji chaty v Těptíně v Praze–východ? Myslím si, že sem patří. Nedávno jsem v rádiu slyšela povídání o letních bytech, které Pražané hojně využívali na začátku minulého století. Je to hezká představa, že se někam na jeden až dva měsíce odstěhujete, abyste si odpočinuli od ruchu města, načerpali síly a energii procházkami v lese, sbíráním hub, koupáním v rybníku, prací na zahradě nebo jen tak lenošením, čtením knih apod. Pro děti je to vysněný ráj, můžou se rozdovádět v bazénku, běhat, skákat, hrát si… Je to čas a místo na tvoření rodinných vzpomínek.

Nemáte možnost využívat chatu po celé léto? Můžete ji krátkodobě pronajmout. Zájem o to rok od roku roste.

Chatu, kterou nabízím, můžete využívat nejenom v létě. Co takhle Vánoce u krbu?

K dalším přednostem této nemovitosti patří:

  • krásná a slunná zahrada o velikosti 2 262 m², z níž polovinu tvoří malá „botanická“ zahrada se spoustou keřů a vzrostlých stromů, venkovním bazénem a vířivkou, druhou polovinu představuje ovocný sad a jehličnany;
  • les hned na hranici pozemku, který vybízí k procházkám a houbaření;
  • vlastní vrtaná studna, jejíž hloubka zajistí vodu i v těch největších suchách;
  • možnost financování koupě hypotečním úvěrem;
  • možnost registrace trvalého pobytu.

Současná zastavěná plocha chaty 78 m² se dá navýšit o 12 m², a navíc je tu příležitost vybudovat plnohodnotné podkroví. Pro vaši inspiraci:

Když chata vypadá jako letní sídlo…

Opustili obrovitý dům v Praze…

Z rekreačního domku mají po rekonstrukci …

Těptín, který se nachází v 20 km od Prahy, je vyhledávanou oblastí, známou svým zdravým ovzduším, v okolí se nabízí spousta sportovních aktivit: golf, koně, cyklistika, tenis apod. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici v 3 km vzdálené Kamenici, v Těptíně zatím najdete jen obchod s potravinami, soukromou školu a lesní školku.