Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

PRODÁNO! Sháníte byt 3+1 s lodžií nedaleko metra? Byt o ploše 53,5 m2 s lodžií 6,6 m2 a komorou 1,2 m2 situovanou hned vedle bytu se nachází v přízemí panelového domu v ul. Bílinská 514 na Proseku. Bydlení v přízemí má svoje výhody: především se nebudete muset tahat s nákupy, případně kočárkem do schodů nebo se bát, že by nejel výtah. Máte-li malé dítě, budete se v přízemí cítit bezpečněji než v bytě ve vyšších patrech a navíc si Vaši sousedé nebudou stěžovat na „dupání“. 😉 Takový byt ocení také lidé s omezenou pohyblivostí kvůli bezbariérovému přístupu.

Byt je ve stavu před kompletní rekonstrukcí, takže ho můžete upravit podle Vašich představ.

Tady je jedna z možných variant změny půdorysu bytu:

Dům postupně prochází rekonstrukcí. Již proběhlo zateplení fasády, oprava střechy, výtahu, výměna stoupaček. Další rok se plánuje výměna oken a opravy společných částí domu.

Předností lokality, ve které se byt nachází, jsou vynikající možnosti dopravy – metro linky C (stanice Střížkov a Prosek), autobusy (5‒10 minut a jste na metru B Vysočanská); spousta zeleně v okolí, Park přátelství s jezírky a fontánou, kde si můžete zaběhat, zabruslit na inline bruslích, hrát si se svými dětmi nebo domácími mazlíčky; školky, školy, poliklinika, pošta – veškerá občanská vybavenost; obchody s potravinami, OBI, restaurace. Obchodní centrum Letňany, Fénix nebo Harfa jsou do 10 minut cesty autem.

Byt je v osobním vlastnictví a jeho koupi lze financovat hypotečním úvěrem – pomohu Vám zajistit ty nejvýhodnější podmínky na trhu.