Albina Kashkarova, realitní makléřka pro Prosek a okolí

Byt 3+kk s lodžií, 54 m²

Bílinská 513/10, Praha 9-Prosek

REZERVOVÁNO během 14 dnů!

Bydlet ve svém je přáním mnoha nájemníků, zvlášť pokud se jedná o mladé rodiny. Leckdo z nich už s pronájmy zažil své: obtěžující návštěvy pronajímatelů, komplikace s vyúčtováním poplatků, nečinnost majitelů, když se v bytě objeví nějaké problémy, apod. Někoho už nebaví pořád žít v nejistotě, zda bude majitel v pronájmu pokračovat, zda zvedne nájem a o kolik, zda kvůli tomu budou muset hledat nové bydlení. A někdo z nich se prostě chce usadit, zařídit byt podle sebe, aniž by pokaždé musel žádat o povolení.

Na druhou stranu, ne každý si může vlastní bydlení dovolit. Právě pro takové zájemce jsou v nabídce menší byty 3+kk, 3+1 v panelových domech a jeden takový mám zrovna v nabídce.

Je v tiché ulici Bílinská na Proseku, blízko metra. V okolí jsou školky, školy a dětská hřiště, obchody, poliklinika, park. Byt se nachází v šestém, předposledním patře. Má zasklenou lodžii, ze které je hezký výhled do zeleně.

Další výhodou je původní stav bytu. Vy se rozhodnete, jak ho předěláte tak, aby co nejvíce vyhovoval vašim potřebám a seděl vašemu vkusu.

Byt je v osobním vlastnictví, a proto si ho můžete pořídit na hypotéku. A až byste se časem stěhovali do většího, radila bych vám ponechat si ho, pokud by to bylo možné, a pronajímat ho. Jde totiž o dobrou investici.

Fotogalerie

Půdorys

 

O lokalitě

 

Prosek je místo, kde se minulost pojí se současností: kostel z 11. století, vily, řadové domky, panelové domy, novostavby.

Prosek je místo, kde je tolik vzrostlých stromů, že se vám zdá, že bydlíte v parku. A kdyby vám to nestačilo, máme i ten park, dokonce s fontánou a jezírky, kde místní s oblibou běhají, jezdí na bruslích, koloběžkách, cvičí, posedávají na lavičkách, procházejí se, povalují se na trávníku.

Prosek je místo, kde je skvělá doprava: metro, autobusy. Odsud se bez problému a rychle dostanete do centra města nebo kamkoli budete chtít.

Prosek je místo, kde mají rádi pejsky, je zde pro ně vybudované speciální hřiště a všude jsou pytlíky, takže na chodnících je poměrně čisto.

Prosek je místo, kde myslí na děti a jejich rodiče, máme tu jesle, školky, školy, gymnázia, spoustu různých kroužků, základní uměleckou školu, dopravní hřiště.

Prosek je místo, kde na každém rohu jsou nějaká venkovní sportoviště, můžete si tu zahrát fotbal, basketbal, stolní tenis, zacvičit na strojích…

Prosek je místo, kde nechybí ani poliklinika, i když většina dobrých lékařů už nové pacienty nepřijímá.

Prosek je místo, kde auto vlastní pomalu každá rodina, a proto je tu občas problém s parkováním, ale místní jsou vynalézaví, a tak si vymysleli vlastní systém parkování – proseckou strkačku.

Prosek je místo, kde nezapomínají na důchodce, mají pro ně zájmové kroužky a navíc Akademii umění a kultury pro seniory.

Prosek je místo, kde v parku pravidelně pořádají kulturní akce: koncerty, promítání filmů.

Prosek je místo, kde každý rok probíhá Svatováclavská pouť s atrakcemi pro děti, koncerty a vystoupeními pro dospělé, s ochutnávkou burčáku a dalších ne úplně zdravých specialit.

Prosek je místo, kde můžete pozorovat nádherné východy a západy slunce a majitelé bytů v horních patrech se můžou kochat i výhledem na Prahu, protože Prosek je na kopci, a díky tomu tu nehrozí žádné záplavy.

Prosek je místo, kde přímo mezi paneláky skáčou zajíci a veverky vesele šplhají po stromech a lodžiích.

Prosek je místo, kde se v parku každý rok objevuje kachna s malými kachňátky a je to roztomilá podívaná pro velké a malé.

Prosek je místo, kde na nákup nemusíte nikam daleko, všechny obchody jsou na dosah.

Prosek je místo, kde se hezky a pohodlně bydlí, a jen stěží byste našli lepší sídliště.

Prosek je místo, kde bydlím a které mám ráda, a proto byty prodávám právě zde.

Mapa

 

Cena

 

REZERVOVÁNO během 14 dnů!

 

Máte zájem o prodej podobného bytu?

Tržní odhad pro Vás připravím zdarma a nezávazně. Stačí zavolat a domluvit si schůzku.

Nová pole